about_img1

Witamy

w naszym kameralnym Urban Spa, posiadającym unikalny słoneczny taras z widokiem na rzekę Motławę, sauny, basen, siłownię wyposażona w sprzęt firmy Precor oraz luksusowe zabiegi. Wszystko to odnajdziesz na 5-piętrze hotelu Hilton Gdansk w samym sercu starego miasta.

Nasza misja

to dzielenie się z ludźmi wspaniałymi rezultatami, jakie przynosi stosowanie naszych produktów.
Zrelaksuj się z nami i skorzystaj z zabiegów lub znajdź czas aby zapytać o radę ekspertów.
Sukcesem terapii jest dostosowanie zabiegów do Ciebie i Twoich potrzeb.

Współpracujemy z:
Foot Comfort - www.footcomfort.pl
Spa for Cancer - www.spaforcancer.pl

Kosmetyki

AROMATHERAPY ASSOCIATES : Luksusowa londyńska marka produkująca aromaterapeutyczne produkty najwyższej jakości.
Tajemnica międzynarodowego sukcesu brytyjskiej marki leży w jakości olejków eterycznych i ich stężeniach . Naturalne składniki są starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie łączone - w ten sposób każdy z produktów nabiera unikalnych terapeutycznych właściwości. Niezależnie od tego, czy szukasz ukojenia, dodatkowej porcji energii, czy rozluźnienia, produkty Aromatherapy Associates spełnią Twoje oczekiwania, integrując ciało, umysł i zmysły. W pełnej gamie produktów znalazły się olejki do kąpieli, olejki do twarzy, kremy do pielęgnacji ciała i twarzy oraz esencje do inhalacji i rozprowadzania w kominku.

KLAPP COSMETICS : jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości.
Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badanie oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów. Jako jeden z ostatnich wielkich wizjonerów branży beauty Gerhard Klapp ustanawia trendy od roku 1980.

Swoją ugruntowaną wiedzę Gerhard Klapp inwestuje w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, specjalnych kuracji i produktów pielęgnacyjnych.

Z tego względu należy do pionierów na rynku beauty. Do jego innowacji należą retynol (witamina A), terapia O2, witamina C und ASA Peel®. Jakość oraz skuteczność produktów potwierdzona certyfikatami ISO 9001, BDIH oraz prestiżowymi statuetkami BEAUTY PREMIUM 2014, 2016 czy BEAUTY AWARDS.

FITOSPA :
Rokitnikowe kosmetyki, które są w 100% naturalne oraz certyfikowane jako produkt wegański.

Dbamy o czystość i jakość naszych produktów oraz bardzo wysokie
stężenie składników aktywnych. Wykorzystujemy oleje z roślin
o najszerszym prozdrowotnym spektrum działania

Skin Science Dermokosmetyki
Nadrzędnym działaniem serii dermokosmetyków Skin Science Molecules jest neutralizacja wolnych rodników w skórze.
Zastosowanie naturalnych produktów procesu fermentacji pozwala na optymalne wykorzystanie ich zdolności do odbudowy bariery hydrolipidowej i aktywnego nawilżenia, przy jednoczesnej dbałości o mikrobiom skóry.